Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Перша банка Varvar: Mist Sabro, Альбукерке і Чорнобиль

Перша банка Varvar: Mist Sabro, Альбукерке і Чорнобиль
Серпень 7, 2019 CraftBeer

Перша банка Varvar: Mist Sabro, Альбукерке і Чорнобиль

Varvar, який колись занурився в бочку, нещодавно пірнув в банку. Першим релізом в металевій “нуль три” став мілкшейк IPA Mist Sabro.

Цього пива в банці замало, щоб обійтись лише одним. Особливо в серпні, особливо в +30°C. Воно соковите, тропічне, легке на відчуття і вкрай питне. Приємно закруглене пластівцями з м’якою гірчинкою. Тому його дійсно мало і хочеться ще. На жаль, коли в кнайпі попросив друге – повідомили, що попередня баночка була останньою. (У Львові, як ніколи, реліз Varvar з’явився в “Корках і Крихтах”)

Sabro – це хміль (а не данський детектив з серіалу “Міст”). Досить новий в сімействі хмелів. У ньому присутня мандаринка, кокос, тропічні фрукти. Цікаво, що коли загуглив, дізнавсь, що це підвид зовсім інший, ніж популярні серед нас європейські види хмелю. Виявляється, багато вирощених в США хмелів, мають своїх прабатьків у Європі. А от Sabro – то є підвид, що має назву neomexicanus. Тобто його генетичними предками є хмелі, які вже мільйони років дико проростають серед кам’яних гір штату Нью-Мексико. То там де такі міста як Санта-Фе, або кращий приклад, Альбукерке – там багато наркоторгівлі і може пам’ятаєте агента АНБ Генка з Breaking Bad, який з нею боровся і варив вдома пиво.

Читайте також про лекцію про пиво

Самі американці гордяться, що мають можливість додавати в пиво своїх власних прародичів хмельових. Пишуть, що Сабро – експресивний хміль і досить чітко передає свій внутрішній світ у зварене пиво. Хміль виводили 20 років. Селекціонери хваляться, що в результаті кропіткої роботи вдалось поєднати унікальну неомексиканську генетику (кажуть з цим підвидом хмелів селекціонерам важко працювати) з хорошими пивоварними властивостями. Вийшло так добре, що Sabro прогнозують більшу славу, аніж Citra і Mosaic. Павло каже, що в магазині, де він купує собі пивоварні прекурсори, Sabro і неомексиканці коштують всі гроші.

Але кому цікаво про хміль, повернемося до пива. Мені здається, що описані вище властивості хмелю цілком відчутні у варварівському “Мості”. Навіть можливо і м’ята десь віддає. У кого більш треновані рецептори, то знайде і кокос. Поки я ото писав, бармен знайшов під стінкою холодильника ще одну заникану баночку, то буду її куштувати більш осмислено.

Читайте також про хміль Loral

В “тапку” подекуди виписують, що мало тіла, “скучно”, водянисто, у когось проявилась гниль. Но дозволю собі не погодитись.

Знайшлись і ті, хто запиває “Мостом” чорнобильські радіонукліди. Цікаві туристи.

А Varvar, який у баночку налив ще Session IPA Blisss, каже, що його “дорогоцінний метал” з’явиться і в “Сільпо”, але точної дати ще немає.

Ах, і ще з новин з варварівського фронту (крім того, що “Лісопилка” святкуватиме дн 17 серпня), пивоварня привезла собі британського солоду Maris Otter і анонсує, що майбутні її експерименти віддаватимуть Її величністю британським характером.

Читайте також про особливості американського хмелю

Maris Otter – солод, винайдений в 1966 році британським вченим. Був дуже популярним, але в кінці 80-х ця популярність трішки зсохнулася. Його посунули культури з кращою агрономікою (пише Вікі). Але він досі поширений для серед виробників преміум продуктів. Його використовують для справжніх британських елів.

О, а мені принесли другу баночку… Тепер у мене нав’язлива думка, що там є кокос і я його чітко занюхав в ароматі. І солодкість в смаку теж кокосова. От що значить, попити пива, потім про нього почитати і знов попити.

Craftbeer:прокрафтинація

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of