Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Розповідати людям про пиво: досвід власної лекції

Розповідати людям про пиво: досвід власної лекції
Серпень 5, 2019 CraftBeer

Розповідати людям про пиво: досвід власної лекції

Трапилась мені нагода розповісти людям про пиво. Аудиторією були зокрема офіціанти, бармени і бариста.

Вирішив занотувати для себе (а може і ще комусь стане в пригоді) окремі деталі підготовки і структури такої розповіді людям.

1. Моя лекція була поверхневою. І вирішив я почати з демонстрації різниці між деякими світлими стилями. Відправною точкою тут була фраза: “все пиво однакове” і відома легенда про два види пива “світле і темне”. Роль пробників зіграли: світлий масовий лагер, трішки охмелений лагер, IPA, DIPA, Hefeweizen.

2. Для прикладу ще взяв темні варіанти: мілк стаут і звичайний стаут. Це, щоб дещо захопити і темну сторону та звернути увагу на різницю і між ними. Не впевнений, що це хороший варіант змішувати тематику і кольори в одній лекції, але для елементарного розуміння було корисно.

Читайте також про Beermaster Day 2019

3. В ролі “пробників”: Löwenbräu (AB InBev), Hoppy Lager, Ipanema, Equinox (всі три Varvar), Цитадель (Правда), Milk Stout (Varvar), Obama (Правда), Barrel Aged Pumpkin Ale (Lakefront, як “родзинку”, щоб показати, яким ще буває пиво).

Є кілька причин такого вибору: доступність в одному місці – “Сільпо”. Знижка на löwenbräu (хоча я хотів взяти warsteiner) і lakefront. Гегемонія “Варвара” в цьому асортименті, думаю, зрозуміла. Загалом є бажання складати пакет пробників з більшого різноманіття українських пивоварень. Це окрема цікава річ, знайомити аудиторію з нашими пивоварнями.

4. Почав розповідь з того, за якими критеріями поділяють пиво: від найочевидніших до тонких, глибоко захованих історичних деталей і умов (в історичні деталі та умови я не вникав, звісно). Розповів про ABV, Plato та IBU. Однак основне – це пояснення різниці між лагером і елем. Просто і дієво. В багатьох розкручується клубок заплутаності уявлень про пиво. В цей же момент можуть розпочатись питання: “а ось це – то лагер чи ель?”.

5. Разом з основною темою (про різницю між однаковим за кольором пивом) публіці цікаво знати ще про прозорість пива, питність, роль дріжджів, звідки береться той чи інший аромат чи присмак. В цьому випадку також користувався загальною, без особливих деталей, інформацією. Ну але і в ці теми можна занурюватись і досліджувати безкінечно.

Читайте також про каву в пиві

Натомість, вважаю, якщо аудиторія запам’ятає засадничу різницю між лагером і елем – це вже успіх. Все решта – то вже як вийде.

6. Дегустація – важливий елемент лекції. У мене було 16 зразків: 8 різних пив по дві пляшечки 0,3. Попередній опис пива можна знайти як на пляшці, так в інтернеті, часом untappd в допомогу. Але важливо в людей питатись, які смаки та аромати вони відчувають. Мені пощастило, що серед публіки були бариста, які щодня налаштовують помел кави і тренують рецептори. Їм вдається чітко ідентифікувати смак.

Вартість мого дегустаційного набору коливається: 750-900 грн. Думаю, вісім зразків пива – це предостатньо. Більше – не вартує. Можна і менше. Уточню, що було 12 осіб. І ще добре, якщо хтось з публіки допомагає розливати, сполоснути келихи і роздати усім. Якщо робити це самому, то це багато часу.

Келихами я не заморочувався. Мав три різних фестивальних келихи, які взяв з хати і коротко розповів, з чого радять пити дуже міцне пиво, з чого пшеничне тощо. А всі інші склянки були звичайними. Можливість сполоснути посуду одразу біля місця проведення лекції – дуже допоміжна річ.

7. Я обмежив себе в часі до 1,5 години (разом з питаннями і куштуванням). Однак перша розмова про пиво тривала понад дві години. Могло бути і довше, бо про пиво можна говорити довго і зачіпати різні аспекти. Але не варто. Краще себе обмежити, а потім лише відповідати на питання, якщо такі є.

Читайте також пивні тенденції

8. Джерела якими я користувався – то три книжки: звісно “Смак пива” (Ренді Мошер, з перекладом Лани), “The Beer Bible” (Jeff Alworth) і “The Complete Beer Course” (Joshua M. Bernstein). Ну і інтернет, де наприклад є деякі нові сорти, яких не знайдеш в книжці. В неті і безліч іншої інформації, але визначив для себе, що те, що написано в книзі – то істина. В неті інформація може бути суперечлива.

Ще такий момент, що історія пива сама по собі наповнена цікавими фактами. Тут не обов’язково навмисно шукати щось, щоб публіка не заснула. Воно само по собі знаходиться.

Таких розповідей про пиво було вже дві. Через майже повністю нову публіку, тематика другої була подібною до першої. Однак на дегустацію цього разу взяв різні види IPA (також свою роль зіграла фраза про “тут нічого цікавого нема, всьо тільки IPA”). Мені також цікаво готуватись до лекції підчитуючи історії про розвиток пива в окремо взятій країні.

І ще підготовка до таких зустрічей допомогає структурувати свої знання. Хоча я часто забуваю прочитане)).

CraftBeer:прокрафтинація

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of