Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Kyiv Beer Festival: цирк і 600 літрів від Pivna Duma

Kyiv Beer Festival: цирк і 600 літрів від Pivna Duma
Травень 17, 2019 CraftBeer

Kyiv Beer Festival: цирк і 600 літрів від Pivna Duma

Четвертий фестиваль Kyiv Beer Festival відбудеться 18-19 травня традиційно на Арт-заводі “Платформа”. 60 пивоварень і 55 точок на фуд-корті, кажуть організатори.

Вартість. Купити квитки з келихом – 200 грн. Або без келиха – 150 грн. Окремо келих купуєте в касі або в пивному холі (Litera 3.1). До келиха можна захопити і сумку на шию – 40 грн. Квитки в касі (онлайн вже все продали). Будуть знижки 50 грн на квиток, якщо у вас paypass на картці Visa від Ощадбанк.

Пиво за безготівку (і без фішок). Купується картка за 20 гривень, яку поповнюєте і розраховуєтесь нею за пиво. Вартість картки можна повернути на виході з фестивалю, а також отримати залишок з карти готівкою.

Читайте також про недавній Craft Beer&Vinyl Music

На фуд-корті стандартна система оплати. На вході вам дадуть роздрукований буклет з гідом по фестивалю, де будуть всі учасники.

facebook.com/kyivbeerfestival

Лекції про пиво проходитимуть поміж 13:00-18:00. Окремо дегустації ексклюзивних сортів з 14:00-18:00. Також запланована сліпа дегустація.

Спеціально для фестивалю Pivna Duma наварила 600 літрів пива: Double Sicilian Pale Ale з грейпфрутом і сицилійським апельсином та сухий Sasion Pale Ale Lownboys at Farmhouse.

Жаль, не потраплю до Києва на ці вихідні. Минулого разу, своїм враженням з Kyiv Beer Festival поділився Павло Гайдаржи. Цікаво, як буде цього разу.

Тематика цьогорічного Kyiv Beer Festival — вінтажний цирк. Гостей зустрінуть шоумен і циркові артисти. Буде циркова програма з конкурсами та інтерактивами. У кінотеатрі — мюзикли та шоу “America’s Got Talent”.

Ще майстер-класи з приготування м’яса, дитяча зона, розваги для дорослих, жива музика, бірпонг і теде.

Початок об 11:00. Адреса: Арт-завод Платформа, вул. Біломорська 1.

kyiv beer festival. Весна 2018 р.

CraftBeer

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of