Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Пивна подія: форум пивоварів та рестораторів

Пивна подія: форум пивоварів та рестораторів
Травень 7, 2019 CraftBeer

Пивна подія: форум пивоварів та рестораторів

Напередодні Craft&Vinyl відвідав організовану “Правдою” дискусію, де окремо цікавою для людей темою були паби, ресторани і крафтове пиво в них. Не думаю, що всі, хто брав участь в розмові хочуть відрити паб, але цікавляться.

Так от дізнався, що в червні у Львові буде ще одна пивна подія – Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів. Відбудеться 18-19 червня.

Хто в цьому братиме участь? Пивовари, технологи пивоварних підприємств, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі. Географія: вся Україна, Польща, Литва, Білорусь, Бельгія, Німеччина, Австрія, Італія, Чехія, Словаччина.

Читайте також про імпорт пива

Кому це може бути цікаво? Всім, кому цікаві вищезгадані професії або дотичні до них теми. А тим більше тому, хто має/хоче бізнес в цьому напрямку.

Про що говоритимуть? Технологічне обладнання пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. “Родзинкою заходу стане секція, присвячена “брату” пива – віскі, до участі в якій будуть запрошені крафтові виробники віскі України, сомельє, ресторатори”, – розповідають організатори.

Інші, серйозні і не дуже, події, які будуть на форумі:

  • засідання секції для шеф-кухарів пивних ресторанів за участі шефів, рестораторів, фуд-блогерів. Другою частиною секції стане майстер-клас від головного шеф-кухаря Холдингу !Фест Іллі Демковського;
  • семінар для керівників і головних бухгалтерів пивних закладів щодо змін в пивному законодавці, за участю представників ДФС, Управління праці та соціального захисту населення, експертів з HACCP, ліцензування, акцизу.
  • дегустація пива серед учасників і переможців Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2018;
  • звісно, фуршет в “Правді” з пивом не тільки від “Правди”;

“Не менш насиченим буде і другий день Форуму, що складатиметься з різних івентів. 19 червня запланований Пивний тур “Крафтовий шлях” за двома різними маршрутами, який включатиме екскурсії на виробництво, дегустації пивного меню та страв, відвідування закладів продажу пива. Вперше відбудеться екскурсійний тур для шеф-кухарів закладами !Fest”, – пишуть організатори, проект “Технології та Інновації”.

Головним організаційним партнером, як ви вже могли здогадатись, є “Театр пива “Правда”.

Більше деталей дивіться на сайті “Пиво. Технології та Інновації”. Там, до речі, окремі умови участі є для домашніх пивоварів.

CraftBeer

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of